سرزمین عسل و غذای سگ!

1_با پدرجان به خرید رفته ایم...و اینجا ایران است! جایی که عسل را عین جواهر داخل جعبه میگذارند و رویش مینویسند "عسل خالص قیمت 54 هزار تومان"!!!! مگر اینکه مغز یک نفر را خر گاز گرفته باشد که 54 هزارتومان پول بی زبان را بدهد پای یک شیشه 500 گرمی "عسل"! بعد از ان طرف فکرش را بکن زنبور بیچاره ذره ذره امده از ماتحت مبارک عسل به عمل اورده(خیلی کاری کرده ها!) انوقت این بورژوا های سودجوی رفاه زده بیایند حاصل زور (!) زنبور مادر مرده را جمع اوری کنند و بکنند توی شیشه و بابتش هی پول بچاپند!!!! عجب..

2_با پدرجان روبروی قفسه ی ادویه ها ایستاده ایم جوری که انگار مشغول تماشای جواهرات ملکه الیزابت هستیم.با خودم فکر میکنم بهتر است کمی سماق بردارم که در ایام عید هنگام تماشای برنامه های شنگولی و چه چه های علیرضا افتخاری و مجید اخشابی بمکم و کلی از خودم حرکت فرهنگی و نمادین در کرده باشم.من عاشق این حرکات نمادین هستم!

3_اینجا ایران است.جایی که مردمش حتی نان و پنیر را هم به صورت کنسرو شده تهیه میکنند!!! باور بفرمایید بنده با چشمهای خودم ان پنیرهای مکعبی را داخل شیشه دیدم به علاوه یک مشت مخلفات دیگر از جمله سبزی و گردو و اینجور چیزها...چند وقت پیش ایمیلی دریافت کرده بودم به شرح اینکه زنهای امروزی حتی شام و نهار بلد نیستند بپزند انوقت طلاق میخواهند!!! اگر یک فمنیست دو اتشه نیستید لطفا کمی تامل کنید..عذر میخواهم...شما الان دقیقا چه کاری بلد هستید؟؟؟

4_بین یک مشت کنسرو ماهی و لوبیا و کنسرو ذرت چند بسته غذای سگ هم میبینیم...و این نشانه ی کمال ادب و احترام ملت فخیمه ی ایران به یکدیگر و نشانه ی مشتری مداری ماست.حتی در ان بلاد کفر در ان مملکت منحوس غرب امریکا هم غذای سگ را کنار غذای ادمیزاد نمیگذارند..انوقت هی بروید بی ادبی ی بچه یتان را بیاندازید گردن "فارسی وان"..شما خودتان یک پا فارسی وان هستید بابا!!

پی نوشت: دیگر هیچوقت به خرید نخواهم رفت امضا سوسک سیاه!!!

/ 9 نظر / 21 بازدید
زری ناز

دروود. با اسمت یاد یه کارتون افتادم. فرِدی مورچه ی سیاه!!!![لبخند]

مخفی

والا من که فکر نمی کنم نون و پنیر کنسروی نشانه ی کم کار شدن خانم ها در پخت و پز باشد!!! و در ضمن با مواردی که به آن اشاره کردید فکر می کنم شما جای لوکسی زندگی می کنید که بخش کوچکی از ایران است... از اینها گذشته - پست های جالبی دارید.

مکتوب

البتته که به خرید خواهید رفت . خرید رفتن یکی از بزرگترین لذتهای عصر حاضر است البته قبول دارم که جزئ تفریحات گران محسوب میشود . غذای سگ را گذاشته اند ؟ خوب باید غذای الاغ و گاو و خوک و اینها هم میگذاشتن بلانسبت شما . ذات و ذائقه آدم نما ها با هم فرق میکنه یه کم .

پرنیان

پناه بر خدا.54 تومن؟!خداوند مریدان شوهر عمه را حفظ فرماید که از تبریز برایشان عسل توپ میبرن و ایشونم هم حفظ کنه که عسلاشونو میفرستن برای ما!!البته من که دوست ندارم! خداییش خیلی حال میداد اگه همه جور غذایی کنسروشم بود.البته باید خیلی خیلی خوشمزه باشه.واسه مواقع تنبلی خیلی خوبه!! اه حالم بد شد.غذای سگ کنار غذای ادمیزاد؟

شاذه

آآآآه خدای من!! 1- آن عسل 54تومنی هم دلیلی ندارد که خالص باشد! شکر را می جوشانند با کمی اسانس عسل می دهند به خورد ملت! 2- بیخیال... به جای سماق چند تا کتاب درست حسابی بخر. گوشهایت هم آسوده می مانند. 3- من خیلی کارا بلتم [زبان] 4- واقعا که!! [سبز]

میثم

گرچه به سخنانت به شکر طعمیٍ آن عسل مذکور است!‌لیکن ما نفهمیدیم چی خریدی!؟ خوب است انسان خنده فروش باشد مثل شما [لبخند][دست]

madoo

rooze kharid hamoon rooze dast too damagh nabu d ehianan???????!!!!

خانم ه

خرید دوست داریم به شرطیکه هرچی از هر طبقه دوست داشتیم بردایم و پدر گلمان حساب کنن!!! [نیشخند][پلک]

آباندخت

عسل 54 هزار تومنی... منو به یاد روزهای بچه گیم انداختی... که با بابام لابه لای درخت های باغ دنبال کندوهای حسل میگشتیم... و بابا به شیوه ی خاصی عسلو از زنبورها کش میرفت... مزه ی عسل تازه که به شاخه ی درخته.. اونم عسل کنار دزفول... با موم... بی نظیره... 54 هزار تومن براش خیلی کمه...