اخ که دلم میخواست...اونجا نبودم

هنر ما را جماعت به مزاح و تمسخر گرفته اند!عکس قبل کار خودمان بود!عکسهای قبل هم کار خودمان بود!اصلا هرچی عکس ما اینجا اپلود کرده ایم حاصل دست رنج خودمان میباشد حتی عکس پروفایل...انوقت هیچکس یک افرین خشک و خالی هم نگفت!اصلا من قهرم!اه!!!!!!!خیر سرمان ان لینک بی صاحاب فتو بلاگ را هم اینجا گذاشته ایم و کسی به روی خودش نمی اورد!!!!!!!بعد میگویند حرس نخور!!!!!!!!!

الان برای اینکه ببخشم به این عکس کمی دقت کنید(لطفا):

 

بسه هر چیزی هم حدی داره!خب حالا که دقت کردین یاد چی افتادین؟!

به پیشنهاد هدیه خانم 5 چیزی که میخواسته ایم و نشده را مینویسیم باشد که عبرت اموز باشد برای ایندگان!

1_از انجایی که ارزو بر جوانان به هیچ وجه عیب نمیباشد دوران کودکی خیلی دلمان میخواست یک عدد میمون دست اموز داشته باشیم(خب ارزو بر جوالان اصلا و ابدا عیب نیست!)

2_اگر با دیدن سنگسار ثریا گریه نکردید..با خواندن این ارزو سرتان را به دیوار میکوبید(نازی!)...دوست داشتم یک چتر هفت رنگ داشته باشم!اما هیچ کس هیچوقت برایم چنین چتری نخرید تا اینکه یکی را چند وقت دیدم..اما دیگر دلم چتر هفت رنگ نمیخواست...

3_میخواستم یک اتاق پر از عروسک مثل الیوت توی فیلم ای تی داشته باشم.خب بر اساس قاعده ی غیر قابل انکار طبیعت ..باز هم نشد!

4_دلم میخواست انقدر پول داشته باشم تا یک اتلیه عکاسی در بست مال خودم(شاید با ستار فیش شریک)داشته باشم...کاااااااااااش میشد!

5_ببخشید جوتان اگر به هم خورد...دلم میخواست هیچ وقت ان روز اخر بابای سر بابا بزرگم نبودم... 

بعد از تحریر:به شما خونندگان این وبلاگ حسودی میکنم که انقدر توفیق اجباری پیدا کرده اید شاهد هنر نمایی این جانب باشد..به قول فرزاد حسنی(من اخرش یک چیزی در مدح استاد مینویسم...همینجوری)بزن اون کف قشنگه رو!!!

/ 11 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
worthy

مثل این که فقط باید تعریف کنیم. خیلی قشنگ بود. تو عمرم وبلاگ به این با نمکی ندیده بودم.

رامونا کوچولو

خو سوسکی من فتوبلاگتو ندیدم ولی الن دیدم[عینک] اووووم اون آسمونه خیلی خوشگله با این که زیاد خورشیدو دوس ندارم اما اینجا قشنگ شده . میگم تو اون دسته چیه؟نور از خودش در میکنه؟[نیشخند] ایشالا اتلیه عکاسی هم با دوستان راه میندازید و اولین عکسم ماله منه[عینک]

رامونا کوچولو

راستی میگم حیوون قحطی بود میمون میخواستی؟[نیشخند]

کرگدن

فک کنم آرزوی شماره 4 محیط است بر بقیه و برآروده شدنش هم معنی با برآورده شدن بقیه است بجز آخری !

پرنیان

من که تو فوتو بلاگت در مود اون عکسه کامت گذاشته بودم.دیگه چند بار؟!! عجب آرزوهایی!!!جالب بود.برای اون چتره دلم سوخید!!! آخریم که...

یه کهکشون تنهایی

جهت پیشگیری از ورود شصت پا در چشم مبارکمان ، مزاحم شدیم ، زیبا بود ، [گل] دوست داشتی به کهکشونم سر بزن ، خوشحال میشم ، [لبخند]

من سیاسی نیستم

با عكس لذت بردم بسي... آرزو هايت هم دل آدم را مي برد هم غم جايش باقي مي گزارد.

StarFish

ما که اصلا عکسهاتان را به مزاح نگرفته ایم،خیلی هم جدی گرفته ایم! هاااااااا....از این عکس یاد این فتادم که از خدا بخوام که یه آتلیه از آسمون بندازه پایین!!!!!!!! پنج چیز که میخواستی و نشد؟؟!؟!؟

روزهای تکراری

آررررره...بعدنم میریم آرزوهای خودمونو برای بچه هامون عملی میکنیم...اونوق اون بدبختا شاید اونا رو نخانو... [ناراحت] چرخه طبیعت تکرار می شود..