من دندان درد توهمی دارم

استاد گرانقدرمان متذکر شدند "نصف امراض خانم ها ناشی از تلقین و توهم میباشد."نمونه بارز این نظریه خود بنده  هستم که تازه دیروز دندان عقلمان را در دهان مبارک مشاهده نمودم که نصفش بیرون زده و بلافاصله امروز دچار درد و ناراحتی در این قسمت شده ایم!!!!

اشپزباشی فقط یک گلزارش کم میباشد!با شمار روز افزون بازیگران سرشناس و خیلی خیلی "های کلاس" جای خالی یک عدد گلزار در این مجموعه تلویزیونی به شدت احساس میشود.پرنیان(یا شاید هم طولانی..حافظه یاری نمیدهد) هم پریروز  میگفت اخوی گرامشان بعد از مشاهد نحوه تزیین بشقاب غذا با سس در این سریال به شدت به هنر سفره ارایی  علاقمند شده و مرتب این عمل زیبا و تحسین برانگیز را انجام میدهند.

 این جانب بعد از مطالعه ی کتاب "هزار خورشید تابان" نوشته ی خالد حسینی نویسنده ی افغان به شدت به تاریخ این کشور علاقمند شده و شدیدا مشغول مطالعه در این باره میباشیم.از شما چه پنهان تازه طالبان را شناخته ایم و پیش از این تصور میکردیم بن لادن نام خارجکی روغن لادن میباشد!همانگونه که در کودکی همه ی ما بلاخره را بالا خره تلفظ  میکردیم!

گفتند پست پیش که خر نیوتون را گرفتی تولد بنده خدا هم بوده!خب تولدت مبارک نیوتون جان(گفتن عبارت "ایشالا صد ساله بشی" در این مورد به خصوص الزامی نمیباشد)

/ 11 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرنیان

من گفتم!! بیکاری؟تو تاریخ مملکت خودمونو می دونی که رفتی سراغ افغانستان؟!

رامونا کوچولو

هی بیزوسم دقیقا به این قسمته تزئین کاریش خیلی دقت کرده بود[خنثی]گلزار و خوشتیپی؟محــــاله محـــــاله[پلک] بعله خانوما کلا توهمی و تلقینن دیدی که؟ [نیشخند] [قهقهه]وای اون پاراگرافت در مورد کتابه خیلی باحال بود ... ایول ... پس ایشالا توی بهش جاودانه بشه[نیشخند]

منوپخمالو

سلام..ای ی ی ی حلالت... نشسم ظهر آشپزباشیو دیدم... نتیجه اخلاقی: اگه تو خیابون کسی واستون بوق زد حتتتتتتتما محل بذارین! [رویا] من لینکت کردم.اگه دوس داشتی تو هم بکن.بم سر بزن[خداحافظ]

فرزانه

ای بابا ما که این قدر این کتاب رو دوست داریم کاری به تاریخش نداشتیم

فرزانه

ای بابا ما که این قدر این کتاب رو دوست داریم کاری به تاریخش نداشتیم

حمید

داداش کرگدنمان کشف وبلاگ شما را نوید داده بود ولی تا به حال سعادت آشنایی با آن را نداشتیم که حالا داشته شدیم!...چند پست آخر را خواندیم و شهادت میدهیم که وبلاگتان بسی باحال میباشد! این مساله تلقین را هم شدیدا پا میباشیم و البته این هیچ ربطی به جنسیت ندارد!...نمونه اش خود ما که تقریبا آقا میباشیم ولی هروقت یاد مریضیمان می افتیم گلودردمان عود میکند!

وحید

سلام وبلاگ جالبی دارید. از این نظر که مثل بعضی وبلاگها فقط مطالب رو کپی نمی کنید. یه پیشنهاد داشتم که به جای سوسک و اینااسم خودتون رو در قسمت نام مدیر بگذارید و یه کم توضیح در مورد خودتون بدید. ممنون و یاعلی

StarFish

inghadr khat-keshi harf mizanid ke ma ham majboor mishavim khat-keshemaan ra dar biavarim o arayezeman ra khat-keshi konim! aslan ham az ashpaz-bashi khosheman nayamad! tavallode nioton mobarak!