شهناز و شهین پانیذ و پری در جشنواره وبلاگ نویسی

این چند روز دنیای مجازی انگار افتاده دست یک مشت فمینیست خاله زنک شورشی خطرناک.اینجا یک نظر سنجی خفن ناکی وجوددارد که صد وبلاگ نویس برتر زن را انتخاب میکنند و من هم به صورت ناگهانی احساسات خاله زنکی ام عود کرد و گفتم بروم خودم را ثبت نام کنم شاید دری به تخته خورد یک جایی بلاخره از اخر نفر اول شدیم(انوقت این را هم سر در اینجا جزو افتخاراتم ذکر میکنم حتما!)

توی همین صفحه فهرست وبلاگهایی که تا به حال نام نویسی شده هم ذکر شده و من هم برای تکمیل فرم چند تا وبلاگ مورد علاقه ام را نوشتم و از سر بیکاری بقیه ی وبلاگها را باز کردم.اما انگار شرایط لازم برای شرکت در این نظر سنجی موارد ذیل بود:

1_داشتن یک دختر شیرین عسل و عزیز مامان و سوگولی ی بابا جهت باز کردن وبلاگی برای ایشان و درج عکس جینگولی ایشان در وبلاگ مذکور.

2_داشتن یک عدد اقا خرسه اقا خروسه اقا خره اقا گاوه و... غیره به عنوان همسر عشقولی و شیرین بیان و ذکر شیرین کاری های همسر مربوطه با چاشنی ی لوس بازی و لیلی و مجنون.

3_انواع شکست عشقی معلولیت جسمی بیماری های روانی فقر بدبختی و بیچارگی.

4_درج حداقل شش اسمایلی در هر سطر نوشته.انواع کد های جنگولک بازی از جمله بارش برف باران قلب پیغام "به وبلاگ من خوشامدی نوگلم" و "بازهم به من سر بزن" و قالبهای گل و بلبل با موسیقی ی پس زمینه ی "چه خوب شد اومدی تو..."

5_درج عکس های نویسنده به صورت یک پست در میان در پزیشن های مختلف و فیلللل..تر های عمده ی فتوشاپی جهت حفظ شؤنات.

6_استفاده مکرر از اسامی جینگول مانند سوگول نوگول ترگل ورگل و غیره.

7_اقامت در کشور مالزی جهت تحصیلات عالیه و غالبا به همراه همسر عشقولی ذکر شده در بند 2.

8...9...10... خودتان دیگر در جریان هستید...از انجایی که بنده به هیچ وجهه واجد شرایط ذکر شده نیستم شما لطف بفرمایید با اندکی پارتی بازی اسم مارا هم وارد ان لیست معلوم الحال نموده و ما را نیز خشنود گردانید...با احترامات فاعقه..

به ما رای بدهد!!! (ستاد رای جمع کنی از راه راست!)

/ 11 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرزند پارس

با سلام وب بسیار زیبایی دارید به وبلاگ منم سر بزنید ممنون میشم

خانم ه

[تایید]گود لاک

خانم ه

[تایید]گود لاک

خانم ه

[تایید]گود لاک

خانم ه

[تایید]گود لاک

خانم ه

[تایید]گود لاک

می تی

هه هه.. خداروشکر که ین شرایط لارمه رو نداشتی:دی

خانم ه

وب بسيار زيبايي داري!!!!!![تایید][قهقهه]

میثم

سلام چه خوشگل می نویسی. آفرین صد آفرین هزار و سیصد آفرین فرشته ی روی زمین یواش برو نخوری زمین از پله های زیرزمین!‌[نیشخند][گل][لبخند]