لویی شانزدهم در کاناپه ی گوجه ای

چسبیده ام به صندلی ی پشت کامپیوتر و مدام فیلم تماشا میکنم..بعدی بعدی و بعدی...انقدر فیلم تماشا کرده ام که دیگر عین یک ادم ماشینی فقط زل میزنم به مانیتور...هیچ داستانی و هیچ قهرمانی یادم نیست..فقط یادم مانده توی یکی از فیلمهای اخری مدتها سکانس اسباب کشی ی دختر توی فیلم را جلو عقب کردم و به در و دیوار خانه اش زل زدم..بعد با خودم فکر کردم رنگ ابی انقدرها هم رنگ چندش اوری نیست و شاید یک اتاق نشیمن ابی رنگ چیز خوبی از کار در بیاید.. دیوارهای ابی ی چرک با این کفپوش هایی که تازگی مدشده و طرح چوب دارند_و فقط خاصیتشان خر کردن ادم است برای اینکه عقده ی پارکتهای خدا تومن به دل ادم نماند_ و یک ست کاناپه ی قرمز گوجه ای که ادم وقتی رویش ولو میشود احساس کند لویی شانزدهم است و الان توی تختخواب دنگال اشرافی اش دراز کشیده و منتظر است مستخدم شخصی اش بیاید و نی اب اناناسش را کج کند توی دهانش!!!!..هممم...زندگی زیباست!

پی نوشت:یک "براوزر" خوب اینروزها حکم اب حیات دارد!خدا به ان مرتیکه ی نجس اجنبی که این روباه اتش به جان گرفته "فایر فاکس" را اختراع کرد مرگ بدهد که برای باز کردن یک صفحه بیسیک html ده بار میمیرد و زنده میشود...الاهی بمیری!

/ 11 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین

قشنگ مینویسی ها!! حتی خوشمان آمد!! به ما هم سری بزنید !! افکن نداریم !! به خدا!!

مکتوب

راستش زیادم تقصیر موزیلا نیست . اینترنت این مملکت گنده .

پرنیان

اون قسمت کاناپه خیلی دوست داشتنی بود.عاشق کاناپه گننننده م!ه خصوص اگه قرررمز هم باشه.

شاذه

سلام علیکم خوبی؟ نمیگی با عذاب وجدانت، این بیماری را گسترش میدی و یک خواننده ی خاموش را دچار یاس فلسفی می کنی که چرا من که همیشه می خوانم و توی دلم و بعداً به صدای بلند تو هر مجلس، هی این سوسک عزیز را تحسین می کنم، چرا یک عدد کامنت یا لایک و غیره خرجش نمی کنم؟!! خلاصه که اینجوریاست. جهت این پست هم این تصویرسازیت منو کشته! همچین توضیح میدی که آدم تا عمق فضا و حست رو درک می کنه. دست مریزاد!

میثم

جدا قلم سحار و طنازی داری قدر بدان من که میخونم لذت می برم احسنت

Knight

این جاست که یکی باید بگه: زکی![ابرو] خانومو باش...[نیشخند] بیا بیرون از این خیال پردازی ها!!![خجالت] ... در ضمن پیشنهاد میکنم براوزر گوگول رو امتحان کنید![مغرور] هرکی برده راضی بوده...[نیشخند]

فا

چرا به روباه کوچولوی من فحش میدهی؟ تقصیر این اینترنت گند کم سرعت است.... وگرنه بچه ام خیلی هم خوب کار می کند... برو چهار روز با آن آی ای بی مصرف خنگ باگ دار سر کن که قدر فایر جان را بدانی... تازه اش هم... من هم کاناپه گنده دوست دارم.... مخصوصا از آن سرمه ای هایی که تو خانه رویال اینها هست[خوشمزه]

شاذه

این فای عزیز تازگیها به سویس سفر کرده که پرچم کامنتش به آن رنگ درآمده آیا؟! من صبحی دیدمش! تازه با وجود این که ده بار گفتم اینا رو برای سوسک عزیز ببر باز دم آخر هر دو یادمان رفت!

خانم ه

روباه اتش به جان گرفته را يه خانمي اختراع كرده،نه يه اقايى!!!!!!

mohi

خوشم می یاد از نوشتنت !!! فایر فاکس هم بهترین برنامه موجود!فحشش نده !