واترمارکتم!

یک چیز شومی در وجود شهرت هس درست مثل اینی که الان وجود مارا گرفته که هی نمیگذارد ما بیایم و ابراز وجود کنیم و اپ کنیم و اینها.....این طفل های معصوم مارا دوست دارند گناه دارد هی نیاییم!دلمان میسوزد!!!!

استاد گرام از طولانی سوال میپرسند طولانی بعد از مدتی تفکر میپرسد"همینو جواب بدم؟!"

بازار پست عکاسی کساد است همینچوری میگویم:دوستان جهت طراحی هرگونه ارم لوگو بنر و....در خدمتیم!

اما عکاسها لطفا بدانید:خیلی وقتها میشود که عکسهایتان بی اجازه شما از روی اینترنت کپی میشوند و هیچکس حتی نامی هم از عکاس نمیبرد.ترفندی که بیشتر عکاسها استفاده میکنند طرح یک نقش یا اروم روی عکس است اینجوری نام خودشان را مثل امضای نقاشی میزنند پای عکس...اما اشکال این کار اینه که اکثر اوقات همین ارم کوچولو مزاحم بینندست و حتی گاهی به نظرمون زشت و بیخوده!

راه دیگه استفاده از "واترمارکه"! هیچوقت عکسهای اتلیه ای را با دقت نگاه کرده اید؟!اکثر اوقات یک ارم برجسته بی رنگ پایین عکسهایشان چاپ میکنند.واترمارک هم چیزی مشابه همین ارم های برجستست که روی عکس معلوم نمیشه اما اطلاعات مربوط به اثر رو نگه داری میکنه.

اصلا قصد توضیح چگونگی نصب واترمارک روی عکسهایتان را ندارم فقط خواستم لطف کرده باشم اگر یک نفر بهتان این کلمه را گفت مثل گلاب به رویتان گاو.....ذهنتان نرود طرفهای اب و مارک لباس و اینها!

یک ادمی می اید منزل ما من تا وقتی میرود هی چشمم دنبال جوراب های سبز پسته ای اش میباشد اصلا به خودش توجهی نکردم!(خانم بود منحرف!!!!!)

اشانتیون:یارو به زور میره سربازی روزا هی رو حیاط پادگان زیر چیز میزا رو نگاه میکنه میگه "نه این نیس!" بعد چن روز میگن نه بابا این دیوونس بذارین بره..کارت پایان خدمتو که میدن دستش میگه:"اهان همینه!!!!!!"

/ 10 نظر / 7 بازدید
پرنیان

خدا خیریت بده خواهر خوب شد گفتی!!! عمه’ منم یه جوراب سبببببز دارن خیلی خفته!!

کرگدن

الان دیگه قربونش برم واسه همه چی یه نرم افزار هست ! واسه پاک کردن واترمارک هم ایضن !

کرگدن

نه در مورد این پستا ... کللن عرض می کنم ... که هرگونه کپی پیست ! نقل و نقالی ! ایده برداری و ایده گذاری ! تحریک به نگارش مطلب مشابه ! و الخ از مطالب وبلاگ کرگدن با اجازه بزرگترها و بدون اطلاع و اجازه خود زاقارتش کاملن از بیخ آزاد است !!

کرگدن

آها ! اینو یادم رفت بگم : و البته باعث افتخار بنده است ! جدی میگم به خدا ...

ندا

سلام سوسکی جونی:)) الهی این جوکت منو کشته[خنده] خیلیییییییییی باحالییی:دییی یه مدته سر نمیزنی!!؟؟چرا!!؟

گلاب

سلام با حال مینویسی به من هم سر بزن

ما

از متن هایتان خوشمان می آید. وب ما هم بیا. ما هم به گونه ای طنازانه می خرامیم. مثل خودت.