حول حالنا الی احسن الحال..

اینجا مشهد است و من سوسک سیاه رنگی هستم که به مسافرت امده ام و در اخرین ساعات سال اینجا پشت ماسماسک اخوی نشسته ام و برای وبلاگم پست مینویسم.و من برای سال اینده تان چند پیشناهاد دارم..

سه چیز را برای سال اینده به یاد داشته باش:

1: هرگز در هیچ عمل وخواسته ای موفق نخواهی بود مگراینکه ایمان داشته باشی فقط خداست که به تو کمک میکند.

2: دوست داشتن فقط و فقط یک قانون مهم دارد: به یکدیگر احترام بگذارید! این دستور العمل تمام روابط دوستانه است..با خوانواده ات با همسرت و با دوستان و اشنایانت.

3: صبر بهترین دارو برای کلیه ی مشکلات ادم است.اگر شخصی به تو حرف ناشایستی میزند اگر کاری خوب پیش نمیرود اگر مشکلی داری..هرچقدر بزرگ هرچقدر پیچیده..باید تنها صبر کنی و به مطلب شماره 1 مراجعه کنی.

سه  پیشناهاد برای بهار:

1: ترانه ی بهار از تورج شعبانخانی

2: چلو ماهی سفید یا اگر خیلی بابایتان مایه دارند شیشلیک اصل شاندیز!

3: سفر سفر......

سه نفر که عید را اول به انها تبریک بگویم:

1: همسرتان

2: مادرتان

3: دوستتان

سه دعایی که برای خودتان باید بکنید:

1: خدایا به من و نزدیکانم سلامتی عطا بفرما

2: خدایا به من خوشبتی را هدیه کن

3: خدایا در اخرت مرا بیامرز و عفو بفرما

...

سوسک سیاه را هم دعا کنید

سالتان قشنگ

/ 5 نظر / 38 بازدید
شاذه

سلام رفیق عیدت مبارک [گل] بسی التماس دعا دارم. عرض کن خدمت حضرت. خودشان زیر و بمش را می دانند. ایضاً صلاح و مصلحتش را. خواهش کن همچین ما را هم راضی و خوشحال کنند با آن صطلاح و مصلحت لطفا. با تشکر [لبخند][قلب] ضمن این که پستت بسیار مفید بود و انشاالله همه ی دعاهایت چه اینها که اینجا ذکر کردی و چه آنها که در دل می گویی با خیر و عافیت قرین به اجابت گردند [گل]

pastili

salam eidet mobarak.............. doa hat ghashangan......in ro ham begoo..khodaya raftegan mara biamorz 3dastoor amalet ham movafegham...in ro ham bedoonim ke nabayad zood ghezavat kard.. ba shandiz movafegham vali kabab barg[مغرور] safar khoshbegzare.. khodavanda mara an deh ke an beh.........behtarin arezooha ro barat daram azizam..ishalla sale khoob va ghashangi bashe barat[گل]

زاغچه

حکیمانه بود رفیق سال نوی شما هم قشنگ

z_h

دوستداشتم وبلاگت و شدید در نیجه لینکت میکنم .....همیشه موفق و شاد و سلامت باشی[لبخند][گل]