جیق بنفش

جناب دکتر رضا تقی پور..وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات...سوال بنده از جناب عالی این است که "فیلو" کردن مملکت و محدود کردن شبکه اینترنتی یک کشور به سایت های اشپزی و سفره ارایی چه جوری و به چه شکل موجب رشد اخلاقی و فرهنگی ی ملت فخیمه ی ایران میشود؟!!!

ایا "فیلو" کردن سایت 4shared باعث میشود جوانان ما به بیراهه کشیده نشوند و با تربیت بار بیایند؟! ایا واقعا امیدوارید امار فساد و جرایم با منع کاربران اینترنتی از دسترسی به "همه چیز" پایین بیاید؟ و ایا به نظر شما مردم کشور ما یک مشت خنگ بالفطره هستند که توانایی استفاده از "فیلو_شکن" را ندارند و با محدود کردن ایشان قادر به کنترل انها هستید؟

نه واقعا اینطور فکر میکنید؟؟؟

میخواهم بگویم من و دیگر مردم کشورم حق داریم به طور ازادانه مانند میلیونها کاربر اینترنتی دیگر در سراسر جهان به این شبکه ی "گسترده" دسترسی داشته باشیم.اینترنت در لغت "شبکه ی سراسری" معنا میشود در حالی که در مملکت ما اینترنت تشکیل شده از یک سری بلاکینگ و جمله ی مذخرف "با استناد به قانون جرایم رایانه ای دسترسۍ به تارنماۍ فراخوانده شده امکان پذیر نمۍ باشد."...این کدام جرم نا کرده است که مارا اینطور در بند میکند؟؟؟

فکر نمیکنم کشوری با این محدودیتهای "بچگانه" اینده درخشانی پیش رو داشته باشد..

جیق بنفش: عصبانیم..4shared  محبوبم...

/ 3 نظر / 7 بازدید
فری

درود... من بار اول میام اینجا.. اما حرف حق زدی ...راستش بگذریم از خبر و سیاست و موسیقی و هنر... امروز زن برادرم آمده بود اینجا و ناله میکرد و فیلو شکن میخواست که هر چی میخواهد نقشه یک ماکت رو توی اینترنت پیدا کنه تا برای پروژه دانشگاهش بسازتش نمیتونه چون همش صفحه پیوندها محترمه براش باز میشه!!! آخه بابا کجای ماکت منکراتیه که اینم بستند؟؟؟

می تی

مراقب باش خودت فیل-تر نشی عزیزم[نیشخند].. جیغ بنفش هم کار ساز نیس..(من امتحان کردم)..خودتو اذییت نکن [عینک]

نینا

اینجا خاص است عزیزم. [سبز] چرا باید در به در دنبال فیلو شکن باشیم؟ :((